Strona główna O Nas Ewangelizacja Msze Św. Spotkania Pielgrzymki Jak słuchać RM Zdjęcia Wywiady TV Strony www Donacje Kontakt

Msze Święte

Ogłoszenia dla Chicago i okolic
kościół Św. Pięciu Braci Męczenników

3 sierpnia 2019 r. - 6:00 wieczorem - Różaniec, 6:30 wieczorem - Msza święta
Pierwsza Sobota Miesiąca w kościele Św. Pięciu Braci Męczenników
4327 S. Richmond Street, Chicago

Rodzina Radia Maryja, jak co miesiąc, gromadzi się w kościele Św. Pięciu Braci Męczenników, aby modlić się w intencji Radia Maryja, za Ojca Świętego Franciszka, naszą Ojczyznę, oraz za słuchaczy i ofiarodawców. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi rozpoczniemy
o godz. 6:00 wieczorem modlitwą różańcową. W czasie różańca będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Msza święta sprawowana będzie po nabożeństwie.

kościół Św. Stanisława Biskupa i Męczennika

4 sierpnia 2019 r. - 10:00 rano - Różaniec, 10:30 rano - Msza święta
Pierwsza Niedziela Miesiąca w kościele Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
5352 W. Belden Avenue, Chicago

Rodzina Radia Maryja, gromadzi się w kościele Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
przy 5352 W. Belden Avenue, aby modlić się podczas Mszy świętej w intencji Ojca Świętego Franciszka, za naszą Ojczyznę, Radio Maryja i dzieła z nim związane oraz za wszystkich słuchaczy i ofiarodawców.

kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero

10 sierpnia 2019 r. - 6:30 wieczorem - Nowenna, 7:00 wieczorem - Msza święta
Druga Sobota Miesiąca w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero
3010 S. 48th Ct., Cicero

Rodzina Radia Maryja modlić się będzie w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Kościoła, Radia Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero. Naszą modlitwę rozpoczniemy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 6:30 wieczorem. Mszy św. będzie przewodniczył JE Ks. Abp Mieczysław Mokrzycki ze Lwowa, który uroczyście wprowadzi do naszej parafii Relikwie św. Jana Pawła II.

kościół Św. Ferdynanda

10 sierpnia 2019 r. - 7:00 wieczorem - Msza święta
Msza święta w kościele Św. Ferdynanda
5900 W. Barry Avenue, Chicago

W poniedziałek, w kościele Świętego Ferdynanda w Chicago o godz. 7:00 wieczorem, jak co miesiąc, zostanie odprawiona uroczysta Msza święta za naszą Ojczyznę Polskę, za Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wszystkie ofiary Tragedii Smoleńskiej w IX rocznicę.

kościół Św. Fabiana w Bridgeview

11 sierpnia 2019 r. - 12:15 po południu - Różaniec, 12:45 po południu - Msza święta
Druga Niedziela Miesiąca w kościele Św. Fabiana
8300 S. Thomas, Bridgeview

Rodzinę Radia Maryja zapraszamy do kościoła Św. Fabiana, przy 8300 S. Thomas w Bridgeview, aby modlić się w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Kościoła, Radia Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców. Msza św. sprawowana będzie o godz. 12.45 po południu. Pół godziny przed Mszą św., modlitwa różańcowa.

kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero

24 sierpnia 2019 r. - 6:30 wieczorem - Nowenna i Msza święta
"Nocne Czuwanie" w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero
3010 S. 48th Ct., Cicero

Redemptoryści posługujący przy parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero bardzo serdecznie zapraszają na „Nocne Czuwania”, które odbywają się w każdą IV sobotę miesiąca.
Najbliższe czuwanie w sobotę, 24 sierpnia, rozpocznie się Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszą świętą niedzielną o godz. 6:30 wieczorem. Po Mszy świętej Nabożeństwo Różańcowe i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Modlimy się również w intencji Ojca Świętego Franciszka, Radia Maryja, TV TRWAM oraz w intencji wszystkich radiosłuchaczy. W czasie nabożeństwa jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero

25 sierpnia 2019 r. - 10:30 rano - Msza święta odpustowa
w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero
3010 S. 48th Ct., Cicero

Bardzo serdecznie zapraszamy Rodzinę Radia Maryja, na Mszę św. odpustową, która sprawowana będzie w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero, gdzie posługują Ojcowie Redemptoryści, o godz. 10.30 przed południem. Przypominamy, że można wtedy zyskać dar odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Po Mszy św. procesja z obrazem Matki Bożej Częstochowskiej ulicami miasta. Po procesji piknik parafialny na ulicy przy szkole, obok kościoła na którym będzie wiele atrakcji, dobre jedzenie, loteria i rodzinna atmosfera.

Ogłoszenie dla Orchard Lake i okolic Michigan

W niedzielę, 4 czerwca 2019 r. – o godz. 1:00 po południu w kościele seminaryjnym N.M.P. w Orchard Lake odprawiona zostanie Msza św. w intencji Ojczyzny, za Ojca św. Franciszka, za Radio Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców.

Serdecznie zapraszamy całą Rodzinę Radia Maryja z Detroit i okolic, a także tych, którzy w tę rodzinę chcą się włączyć, na wspólną modlitwę. Po Mszy Św. spotkanie, na którym dostępne będą, jak zawsze, publikacje o charakterze religijnym czy patriotycznym oraz będzie można złożyć dar serca na dalszy rozwój Radia Maryja i TV TRWAM i dzieł powstałych przy Radiu Maryja.


Ogłoszenie dla Hamtramck, Detroit i okolic Michigan

W niedzielę, 11 czerwca 2019 r. – o godz. 9:30 przed południem w kościele p.w. Królowej Apostołów w HAMTRAMCK, odprawiona zostanie Msza św. w intencji Ojca św. Franciszka, za naszą Ojczyznę, za Radio Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców.

Serdecznie zapraszamy całą Rodzinę Radia Maryja z Detroit i okolic, a także tych, którzy w tę rodzinę chcą się włączyć na wspólną modlitwę. Po Mszy Św. spotkanie w Sali parafialnej przy kawie i cieście, jak zawsze dostępne będą publikacje o charakterze religijnym i patriotycznym oraz będzie można złożyć dar serca na dalszy rozwój Radia Maryja i TV TRWAM.