Strona główna O Nas Ewangelizacja Msze Św. Spotkania Pielgrzymki Jak słuchać RM Zdjęcia Wywiady TV Strony www Donacje Kontakt

Msze Święte

Ogłoszenia dla Chicago i okolic
kościół Św. Pięciu Braci Męczenników

4 sierpnia 2018 r. - 6:00 wieczorem - Różaniec, 6:30 wieczorem - Msza święta
Pierwsza Sobota Miesiąca w kościele Św. Pięciu Braci Męczenników
4327 S. Richmond Street, Chicago

Rodzina Radia Maryja, jak co miesiąc, gromadzi się w kościele Św. Pięciu Braci Męczenników, aby modlić się w intencji Radia Maryja, za Ojca Świętego Franciszka, naszą Ojczyznę, oraz za słuchaczy i ofiarodawców. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi rozpoczniemy
o godz. 6:00 wieczorem modlitwą różańcową. W czasie różańca będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Msza święta sprawowana będzie po nabożeństwie.

kościół Św. Stanisława Biskupa i Męczennika

5 sierpnia 2018 r. - 10:00 rano - Różaniec, 10:30 rano - Msza święta
Pierwsza Niedziela Miesiąca w kościele Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
5352 W. Belden Avenue, Chicago

Rodzina Radia Maryja, gromadzi się w kościele Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
przy 5352 W. Belden Avenue, aby modlić się podczas Mszy świętej w intencji Ojca Świętego Franciszka, za naszą Ojczyznę, Radio Maryja i dzieła z nim związane oraz za wszystkich słuchaczy i ofiarodawców.

kościół Św. Ferdynanda

10 sierpnia 2018 r. - 7:00 wieczorem - Msza święta
Msza Święta w kościele Św. Ferdynanda
5900 W. Barry Avenue, Chicago

We wtorek, jak co miesiąc, w kościele Świętego Ferdynanda w Chicago o godz. 7:00 wieczorem zostanie odprawiona uroczysta Msza święta za naszą Ojczyznę Polskę, za Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wszystkie ofiary Tragedii Smoleńskiej.

kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero

11 sierpnia 2018 r. - 6:30 wieczorem - Nowenna, 7:00 wieczorem - Msza święta
Druga Sobota Miesiąca w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero
3010 S. 48th Ct., Cicero

Rodzina Radia Maryja modlić się będzie w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Kościoła, Radia Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero. Naszą modlitwę rozpoczniemy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 6:30 wieczorem.

kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero

25 sierpnia 2018 r. - 6:30 wieczorem - Nowenna i Msza święta
"Nocne Czuwanie" w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero
3010 S. 48th Ct., Cicero

Redemptoryści posługujący przy parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero bardzo serdecznie zapraszają na „Nocne Czuwania”, które odbywają się w każdą IV sobotę miesiąca.
Najbliższe czuwanie w sobotę, 25 sierpnia, rozpocznie się Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszą świętą niedzielną o godz. 6:30 wieczorem. Po Mszy świętej Nabożeństwo Różańcowe i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Modlimy się również w intencji Ojca Świętego Franciszka, Radia Maryja, TV TRWAM oraz w intencji wszystkich radiosłuchaczy. W czasie nabożeństwa jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero

26 sierpnia 2018 r. - niedziela 10:30 rano - Msza święta odpustowa
w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero
3010 S. 48th Ct., Cicero

Bardzo serdecznie zapraszamy Rodzinę Radia Maryja, na Mszę św. odpustową, która sprawowana będzie w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero, gdzie posługują Ojcowie Redemptoryści, o godz. 10.30 przed południem. Przypominamy, że można wtedy zyskać dar odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Po Mszy św. procesja z obrazem Matki Bożej Częstochowskiej ulicami miasta. Po procesji piknik parafialny na ulicy przy szkole, obok kościoła na którym będzie wiele atrakcji, dobre jedzenie, loteria i rodzinna atmosfera.

kościół Św. Fabiana w Bridgeview

26 sierpnia 2018 r. - 12:15 po południu - Różaniec, 12:45 po południu - Msza święta
Czwarta Niedziela Miesiąca w kościele Św. Fabiana
8300 S. Thomas, Bridgeview

Rodzinę Radia Maryja zapraszamy do kościoła Św. Fabiana, przy 8300 S. Thomas w Bridgeview, aby modlić się w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Kościoła, Radia Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców. Msza św. sprawowana będzie o godz. 12.45 po południu. Pół godziny przed Mszą św., modlitwa różańcowa.